Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Szasztok Urak!

    Jelenleg egy 128GB-os Adata SX 900-at használok a rendszer alatt, teljes elégedettséggel.
    Gondolkodóba estem, hogy a játékok alá is jó lenne ssd, mert a WD red hdd nagyon dolgozik betöltéseknél, mivel közben a torrentek is azon futnak elképzelhető, hogy sok úgy egyszerre szegénynek :)

    Szóval arra gondoltam vennék valami 256-os ssd-t csak a gémeknek.
    Hyper x fury, Samsung evo 850, Adata sx 930 - ezek közül választanék, látom az ajánlóban is ezek szerepelnek.

    A kingston bevallom kicsit meglepett, hogy ajánlott, mert pár helyen (pl. IPON termék alatti hsz.)
    nagyon oltják. Panaszkodnak, hogy felére lassul pár hét alatt meg hasonlók....
    A samsung nekem sosem volt egy szimpatikus márka, de nagyon nagy a hype körülötte. Csak a samu használ TLC-t, a többi MLC-s ez jelent valamit a gyakorlatban? Számomra elég spórolás szaga van a samsung részéről.
    Az adata nekem eddig mindenben bevált és afelé hajlok, hacsak nincs ellene valami erős érv. Azért minden lehetőséget szeretnék körbejárni, nem akarok elfogultságból dönteni. :)

    Huh kicsit hosszabbra sikeredett, de a lényeg, hogy ebben a szentháromságban van egyértelmű "legjobb" vagy olyan amelyik abszolút gyengébb a többinél? Árban kb. egyformák, az adata kicsit drágább, de nem azon a pár ezresen fogok spórolni, szóval ez nem befolyásol ilyen szinten.

Új hozzászólás Aktív témák