Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz Multibit #32440 üzenetére

    Szia!

    Sajnos nálunk nem az üzleti kategóriából választottak anno. Ha megnézed, még most is majdnem az összes Inspiron-ban (legalábbis a 15.6"-osokat néztem) 10/100-as LAN van.
    Az már csak kis extra információ, hogy az összes N5110-nek katasztrófa a touchpad-ja és a billentyűzete. Illetve az összesen valami kontakt hiba van az eSata-nál, mert egy USB csatlakozót hozzáérintve (nem is kell bedugni, illetve nem is kell, hogy a másik végén legyen valami eszköz) néha valami zárlatot okoz és lefagy az egész noti, mindenféle színben csíkos lesz a képernyő. És ilyenből van vagy 10 db. A szerelése pedig szintén katasztrófa. Pl. a HDD kiszedéséhez szét kell bombázni az egész notebook-ot, mert a HDD az alaplap alá, felülről csavarozva került rögzítésre. Szóval, magamnak nem vennék ilyet...

    Bezzeg a saját Fujitsu Siemens Lifebook E8110-esemben (9 éves) gigabit van.

    Én azt mondom, hogy inkább gigabit és normális wifi legyen (vagy legalábbis könnyen cserélhető, mert természetesen a Lifebook G-s wifi-jét cseréltem egy N-es dual band-esre), mint USB 3.0. Persze kinek ez, kinek az.

    Sajnos elég sok gyártó még mindig ilyen apróságokon spórol...

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák