Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    válasz szepi0808 #60452 üzenetére

    Itt a projektoros topikban 2015-óta vagyok jelen.

    Az első komolyabb(nem tisztitás) projektor szerelésem 2017-ben történt mivel beleuntam bizonyos szervízekkel elvégeztetett munkákba. Ritka az az ember magyarországon, én személy szerint csak egyet ismerek(Batyo) aki nagyobb tapasztalattal rendelkezik projektorok szervízelésével, javításával kapcsolatban nálam. Én nem ebből élek! Velem bármilyen mélységig le lehet menni muszaki tartalomban vagy kalibrálással és a vetítők működésével kapcsolatban de neked már meghaladja a képességedet egy vászon minősítése. Viszont én sem tudhatok mindent és elfogadom az okultabb, tapasztaltabb véleményt. Batyóval napi kapcsolatban vagyok mint ahogy a házimozi MAG közösséggel is jó viszont ápolok veled ellentétben. Te mindenkinél okosabb vagy, mindenkinél jobban tudsz mindent és mindenkit sértegetsz.

    "Szakmáról még én sem beszélek" Hidd el, minden viccet félretéve ez jobban is áll neked. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Új hozzászólás Aktív témák