Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    Topikgazda

    válasz Attila2019 #91529 üzenetére

    Ha az ár nem játszik a képletben, akkor Intel :) Ha az is fontos, akkor jó eséllyel AMD.
    Ha nem sürgős, akkor pedig egyik sem, várd meg a Vermeert, utána dönts.

    (#91528) kolopele: Ezt csak azért kaptad mert elkezdtél kéretlen szóvivőt játszani. :) Tudod, ha valakitől kérdezek valamit, az azért van mert érdekel a válasza. Az övé, nem az, hogy szerinted miért tette. Egy szóval nem érdekel, hogy kinek, mire és honnan van pénze. Annyi érdekelt, hogy mire használja a 18 magos processzort, de valahogy megint bele kellett szólnod. Engem nem zavar, hogy beszólogatsz néha, csak Te se sértődj meg, ha én is beszólok néha :) Amúgy nem mondtam semmi sértőt...

    (#91530) KAMELOT:
    Érdekes helyzetet teremtett az AMD azzal, hogy az sTRX4 socketbe nem hozott 16 magos threadrippert, ezzel elérte azt, hogy nincs egy alacsonyabban lévő beugrási lehetőség AMD HEDT-re. 2066-on be lehet szállni valami kisebb modellel és cserélni valami komolyabbra később, ahogy Te is tetted. A 3090-hez: ha ennek köszönhetően lesz egy nagyságrendi ugrás a grafikában (látványban), nem csak az FPS-ben, akkor megérhet valamennyi felárat :) De €2000 erősen túlárazottnak tűnik. Mondjuk már csak 20 órát kell várni és kiderülnek a részletek.

Új hozzászólás Aktív témák