Új hozzászólás Aktív témák

  • csevede

    tag

    Sziasztok. Következő kérdésben kérnék tanácsot: Január hónap elején laptopot szeretnék vásárolni. Előzetes kutakodás, fórum böngészés során már találtam olyat, ami jelenlegi (laptop vásárláshoz elvárható alatti) informatikai tudásom alapján megfelelő lenne. Az említett gép az ASUS G751JT-T7107D . Kérdésem, hogy ebben az árban ~ 380e ft esetleg van-e olyan tudomásomon kívüli -99%-ban játékra használni kívánt- az említettnél nagyobb teljesítményű laptop? Köszi előre is.

    A teljesség igénye okán:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    2016.01.04.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    380.000-390.000 ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
    főként játék, minimális iroda, böngészés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    főleg cod széria, nfs széria, 1080p high settings
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    ips matt 17" 1080p
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    van egy másik gépem, azt szoktam hordozni.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    win 10 vettem már hozzá, telepítésre vár.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    min 1tb, ssd nem feltétlenül kell, ram min. 8gb, optikai meghajtó kell.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    csak új

    csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák