Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz ImI87 #106031 üzenetére

    50-es Lati kicsit olcsóra sikerült, de Lati az Lati.
    Ha elég a hardver miért ne.

    Elviekben pariban van a HP-val, én mondjuk Dell felé mennék inkább.

    Marquess: Hsz. törölve, aprós hirdetés nincs szakmaiban.

    Lacy6:
    Az Y570 pedig elég komoly gép volt a maga idejébe és még most is megállja a helyét.

    Van az az koordináta rendszer mindkét esetben, igen.

    A G580 nem volt tökéletes, de hardveresen kárpótolt és árba igen kedvező.

    Ja, volt még lengyel szerviz és nem volt 1 centibe rakjunk bele mindent mánia. Csavarral minden könnyebb.

    Az, hogy széthullik a kezembe akkor is ferdítés.

    Akkor nem hullik szét. Hogy most ez miben változtatja meg azokat az eseteket, amikor tényleg széthullott/hullik a random csodagép, nem tudom, de ha megnyugtat akkor nem hullik.

    Jelenleg nem akarok 50 ezret kiadni egy hardveren ugyanolyan gépért csak azért mert jó az anyaghasználata.

    Nem kell, meg kell venni ami szerinted jó. Te pénzed, te életed, te géped. Amíg nem kerül baráti körbe, hogy aztán hozzám hozzák toldozni, sokkal jobban nem zavar.

    Ha saját magamnak venném akkor még elgondolkoznék rajta, de anyámnak abszolút nem kell a jobb anyaghasználat.

    Enyémnek sem. De azért a céges Acerek fele annyit sem megy, mint amiket vittem T60-T400-T500-akat sajátnak. Indokokért dobod telszámot.

    Ha így nézzük akkor igenis jó választás ez a gép. Nem értem miért nem lehet ezt belátni...

    Ilyen némelyik ember. Nem akar másnak rosszat. Sajnálom, hogy ilyennek neveltek, sokkal egyszerűbb lenne pedig ész nélkül tolni kifelé a gépeket, hidd el. Ehelyett koptatom a billzetet, energiát ölök bele, próbálok segíteni, minél több gépet tesztelni és már újonnan is szétbontani és keresni a leendő hibáikat...
    Na mindegy, OFF end.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák