Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lacy6 #106028 üzenetére

    Jó tudni, hogy mindegy mekkora és milyen mennyiségű szemetet tol ki magából az ipar, mindig lesznek olyanok akik örömmel veszik :K

    Én a saját 2 szememmel láttam olyan GX tulajt, akinek miután bement egy fél lökhárítóra elég üvegszálas kitt meg 2 gombócnyi epoxi rúd a zsanérok köré meg burkolatra, peckesen legyintett, hogy workstation höhh, az ő gépe turbó gombos, nézzem meg amúgy is, milyen vagány a ducktape a fedlapon.

    Ha valamit kellően el akar hitetni magával az ember, bármi megoldható. Csendes lesz, masszív, vasbeton, kijelző olyan színvilággal, hogy gyermekek sírnak fel az éjszaka közepén. Igaz, hogy ha rámutatok a bizonyos pontokra, akkor már megy himihumizás, de amíg ez nincs tökéletes az idill. Becsülöm ezeket az embereket, ők tudnak örülni dolgoknak. Én meg ülök a listaáron 600k-s gépem mellett és nézegetem, hogy Istenem, ez recseg és most tolhatok be 2m 3M 0,3-as szalagot a palmrest alá, hogy olyan legyen mint kéne. Szomorú.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák