Új hozzászólás Aktív témák

  • meili

    tag

    Sziasztok!
    Kevesebb, mint egy éve vásároltam 2 db Lenovo B590-es laptopot, melyektől a hétvégén sikeresen megszabadítottak, így pótolni szeretném őket, de pár napig még csak az egyiket, mivel még egy kicsit reménykedek, hogy meglesz az emberem, viszont egyre mindenképpen szükségem van.
    A Lenovók az alábbi paraméterekkel rendelkeztek:
    - Intel Core i3-3110M 2.40GHz processzor
    - 4GB DDR3 memória
    - 500GB merevlemezzel
    - Intel HD Graphics (2/3/4/5000) integrált videokártya
    Az igazság az, hogy ezeket a gépeket kicsit lassúnak éreztem, mivel a munkahelyemen jóval erősebb gépeket használunk, ezért egy kicsit erősebb gépre neveznék be, mondjuk egy i5-ös procival, ha csak a proci teljesítmény növelése segít rajtam. Legfőképpen otthoni felhasználásra kellenének, de az egyiket szoftverfejlesztésre is használnám, bár arra nem szokott nagy erőforrás kelleni.
    Az előző gépeket 120.000 Ft-ért vettem, most az elsőre olyan 150.000 - 160.000 Ft környékén szánnék.
    Ajánlották a HP ProBook-okat, hogy azok minőségibb gépek, ezek közül mit tudtok ajánlani? De jöhet más megbízható típus is. Mielőtt ellopták őket, pont hallottam a rádióban, hogy egyes HP modellekre valahol valamilyen szülinapi akció keretében ingyen 5 év garanciát adnak. Erről tudtok valamit?
    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák