Új hozzászólás Aktív témák

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    Mintha kezdene normalizálódni az overclockable 120Hz-es WQHD (2560x1440) felbontású monitorok ára:

    A pixelhibamentes Yamakasi Catleap q270 2B extreme pár héttel ezelőtti 190ezer helyett 140 ezer lett, de piacra kerültek még jóval olcsóbb WQHD 120Hz-esek is:

    Crossover LED Monitor 2730MD szintén S-IPS panellel potom 85 ropiért

    Crossover LED Monitor 2730MD VA panellel, 4ms pixelválaszidővel 81 ezresért.

    Valami vállalkozó kedvű fps fanatikus beruházhatna valamelyikre, én meg meghívnám pár sörre, ha vendégül látna, hogy kipróbáljam az adott monitort. De lehet, hogy én fogok elsőként beruházni valamelyikre, ha összegyűlik rá a pénz, ilyen árakon már elég csábítóak, ha nincs semmi "sötét titkuk"...

    A Catleap-et sokan dícsérték a 120Hz.net-en, meg egyéb forumokon, így azt nagyjából biztosra veszem, hogy valóban hozza a 120Hz-et, illetve hogy -a rendkívül labilis talpat leszámítva- semmilyen súlyos kompromisszumot nem hordoz magával. A többiről viszont egyelőre olyannyira nem találtam infót, hogy azoknál még a 120Hz valódiságát is kérdőre vonom... No meg hát 80-85ezer Ft-ért WQHD monitor már önmagában is nagyon olcsó lenne, szóval gyanus kicsit hogy ennyiért 120Hz-est adjanak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák