Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz Sayen #643 üzenetére

    Nem értem milyen '' több évtizedes névről '' beszélsz. Mutass nekem több évtizedes AEG , Whirlpool stb KLÍMAGYÁRAT vagy saját fejlesztésű klímát . Nem tudsz , mert ilyen nem volt és most sincs. Kínai OEM , azaz nevenincs gyárak (amik úgy jönnek létre , hogy a nagy gyárak kidobják az elavult gépsoraikat ők meg bagóért megveszik , kicsit kipofozzák és mehet a termelés) gyártják ezeket és aztán címkézik amilyen ''márkát'' kérsz. Ezért olcsók a noname klímák. Az AEG stb klímák ezeknél már leírtam miért kicsit drágábbak. :(
    A rossz , gagyi árut simán el lehet adni sok reklámmal / jól csengő névvel . A marketing cégek pont ezért léteznek. Az extraprofit pedig mindent felülír. :((
    Media Markt sok mindent forgalmaz , nem is értem a gondolatmenetedet. Egyrészt a MM nem szakáruház , ennyi erővel a tesco is lehetne vagy a metro , ugyanúgy csak eladja a terméket , a szerelést , garanciát nem ő végzi/vállalja. Másrészt ha valahol árulnak pl. Panasonic - ot vagy LG - t akkor mi van ? :F
    ''A márkanév kötelez'' - szintén marketing szöveg. A Daikin , Fujitsu sem azért kiváló , mert hú de ismert nálunk , hanem mert jó klímáik vannak. Az általad favorizált LG , Panasonic pedig ha jól értem ezeknél ismertebb név (több reklámot láttál a tv - ben illetve a boltokban csak ez volt) , tehát jobb minőség. Ezen azért gondolkozz el.... :Y
    ''az AEG az nem '' General Line '' kategória '' ezt már részletesen leírtam miért igen , de Te biztos jobban tudod a szerelőnél és a forgalmazónál... :W
    Lehet hogy a Te cégednél ''rendkívűl szigorúak a minőségi követelmények'' , de hacsak nem olyan cégnél dolgozol aminek nincsenek versenytársai vagy valami tényleg high-end cuccot gyárt ez csak papíron lehet igaz. Mert különben már rég csődbe ment volna.
    ''Tehát ne feledd : a tájékozatlanság az nem baj , csak nem kellene híresztelni '' :Y

Új hozzászólás Aktív témák