Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayen

    csendes tag

    válasz Füleske #645 üzenetére

    Látom még mindig nem érted , hogy a világmárkáknál ez hogyan működik , pedig Te benfektes vagy ... Nem kell azért klímagyárat működtetni , hogy a neve alatt klímát forgalmazzon :W Elég ha egy ismert gyártóval szerződést kötve ( ha ad a minőségre ) saját neve alatt hozza forgalomba az akármilyen terméket ...Négy évig dolgoztam egy nagy szervízben és tapasztalatból tudom , hogy ez bevett gyakorlat . Az akkori ITT . Fisher , sőt még a Sony egyes tipusaiban is EGY AZ EGYBEN Sanyó mechanika és electronika ketyegett . Külömbség csupán a borításban a távirányítóben és az árban volt .
    Ami a forgalmazókat illeti az természetesen a saját lovukat dicsérik ... A szakboltok meg persze hogy szidják az áruházláncokat , hiszen az olcsó ( és szar ) klímák eladásával nagy vásárlóerőt visznek el tőlük . A Media Markt-ot meg azért említettem csupán , mert ők nem csak a noname márkákat forgalmazzák...A Daikint hogyan lehet idekeverni ???
    Az egy TELJESEN más kategória :W
    De ha már itt tartunk akkor a Te felfogásod szerint
    a Daikin ezek után már simán gyárthat ócska klímákat hiszen ( idézlek ) ''A rossz , gagyi árut simán el lehet adni sok reklámmal / jól csengő névvel . A marketing cégek pont ezért léteznek. Az extraprofit pedig mindent felülír.'' Gratula ! :C
    Az AEG állítólagos zajossága engem nem zavar , a mienk csendes :P Ezért kell jól kürülnézni és tájékozódni mielőtt megvennénk a készüléket . Itt (is) [link] sok szervíz és szaküzlet címe található a hol valódi benfektes forrásból adnak tanácsot és felvilágosítást :DD

Új hozzászólás Aktív témák