Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz vtechun #49902 üzenetére

    Én végül a teljesítményre mentem rá, mert elnéztem és nem olvastam a hangerő szint adatot, csak a hangnyomást. Fujitsu LTCA 3,5 kW lett, mivel -20 fokban is még elvileg 3,6 kW fűtésre képes (persze itt már bekapcsol fűtőszálat szal fogyasztani is fog rendesen), a helyiség matematikailag elvileg 4 kW hőt igényel nagy hidegekben.

    Nálam viszonylag problémás a helyzet, nem igazán van szigetelés, inkább mondanám hogy nincs, emiatt is készült ki a korábbi konvektorom, mármint a lemez anyag szépen végig hasadt, hisz folyton kikapcsolt, majd maxon járatta magát.

    Kezdő klímás tapasztalataimat még nem merem vállalni, mert bénázom a megfelelő beállítással...ebben az átmeneti időben próbálja leszabályozni magát, de változó sikerrel. Meg persze feleslegesen pazarlóan is járatom azzal hogy folyton 24-25 fokot állítok be...éjszaka nehezen találom még hogyan állítsak be 22 fokot úgy hogy csendes legyen, mivel hálószobában van.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák