Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Vasinger! #2183 üzenetére

    Az Xtreme Audio egy butított Audigy (SE vagy ilyesmi) átnevezve X-Fi-re szóval csak emulálni tudja (nagyjából) azokat a "ficsőröket" amiket egy valódi X-Fi chip tud így jobban leterheli a processzort. Driver biztos van hozzá Vista alá is, szerintem csak ratyi a Creative oldala azért nem hoz be semmit (a többi kártyánál sem). Továbbra is csak azt tudom mondani amit eddig: esetleg egy teljes értékű X-Fi-t vennék ha nagyon Creative kéne, bár a Xonar után inkább maradok az Asusnál. Gyárt sok vackot de a hangkártyái nagyon jók árkategóriájukban, mind hardware-re, mind szoftverre, nem kell ilyen száz meg mittudomén hány megás driverekkel szívni, nem jelez be a vírusírtó a driver telepítése közben (Audigy gyári!! cd-jén Kaspersky bejelzett!), a control panel könnyen átlátható, kezelhető és a kártya szépen szól. Szóval én a Xonar DX-et (vagy D1) ajánlom. A hangkártyát nem cserélgeti az ember olyan gyakran mint procit vagy a gép többi komponensét. Egyszer kell venni egy jót aztán az jó ideig elég lesz. Nagyjából ki is hozná a hangcuccodból, amit tud (persze nem 128kbps-os mp3-at hallgatva :) ). Ha meg mindenáron Creative-ot akarsz, akkor X-Fi Music, Titanium de az már drágább kategória, esetleg Gamer, bár azt annyira nem szokták dicsérni.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák