Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #14570 üzenetére

    Üdv!
    Először is még egyszer köszönöm a tegnapi segítséget Neked meg a többieknek is, és beszámolnék a fejleményekről, ami egy tipikus X-akták eset. Este még 11 óráig kutakodtam a neten, és az ott találtak alapján próbálgattam, hátha mégis csak sikerül valami hangot kicsikarni a kártyáról, teljesen eredménytelenül. Egy pár Win restartot is megléptem egy-egy mókolás után, hátha jobb belátásra tér, de semmi.
    Ma reggel idő hiányában nem próbálgattam, hanem a közelünkben van egy PC-s szervíz, bevittem, hogy kipróbáljuk ott is a hangkártyát, bekapcsolták és azonnal megszólalt a mikrofon, az övék is, meg az enyém is. Többszöri leállítás, újraindítás, és van mikrofonhang, lekopogom gyorsan(kopp,kopp) most is.
    Azt még hozzátenném, hogy a szervízben, le se szedték a gép oldalát, tehát nem lett hozzányúlva a kártyához, így az esetleges kontakt hiba is kizárható, hogy végül is mi lehett a gond, azt szerintem már száz javasasszony se fogja tudni megmondani.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák