Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #15952 üzenetére

    Weireless-témában annyira nem vagyok otthon. Az inkább nyunyu asztala.

    Mostani kinalatot passzolom, elvegre ~3 eve nem dolgozom hardveres munkakorben, igy eleg ritkan jutok uj billzet/eger kozelbe.

    Mostani L kinalat nekem amugy sem tetszik, egyre gagyibb egereket adnak egyre nevetsegesebben tularazva.

    A Logitech-gari viszont jelent valamit; nem szoktak szöszölni, ha cserélni kell a cuccot. Ha már nem gyártják az adott dolgot, akkor valami azonos kategóriás újat küldenek

    Velem anno beszkenneltettek a kinai mikorkapcsolo vegelgyengulesben szenvedo MX Revo szamlajat, aztan 2 het mulva jott egy zsiruj Perf MX helyette.

    De mivel az nekem nagyon nem allt kezre, inkabb kicsereltem a doglodo kapcsolot japanra, aztan eladtam az uj egeret :DDD

    Azota biztos ami sicher alapon szereztem meg ket Revot, hogy melohelyre is kijusson a jobol+legyen egy tartalek. (ami azota elolepett fo egernek, mert az eredeti egerem 5 eves elekronikaja ki-kihagy neha :( )

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #15952 üzenetére

    Weireless-témában annyira nem vagyok otthon. Az inkább nyunyu asztala.

    Aktualis drotnelkuli kinalatot passzolom, elvegre ~3 eve nem dolgozom hardveres munkakorben, igy eleg ritkan jutok uj billzet/eger kozelbe.

    Mostani L kinalat nekem amugy sem tetszik, egyre gagyibb egereket adnak egyre nevetsegesebben tularazva.
    Razer? Ah, hagyjuk, annyira LOL kategoria. :DDD
    MSnek sincs ertelmes drotnelkuli egere.

    Futottak meg markakat meg regen sem tartottam szamon.

    A Logitech-gari viszont jelent valamit; nem szoktak szöszölni, ha cserélni kell a cuccot. Ha már nem gyártják az adott dolgot, akkor valami azonos kategóriás újat küldenek

    Velem anno beszkenneltettek a kinai mikorkapcsolo vegelgyengulesben szenvedo MX Revo szamlajat, aztan 2 het mulva jott egy zsiruj Perf MX helyette.

    De mivel az nekem nagyon nem allt kezre, inkabb kicsereltem a doglodo kapcsolot japanra, aztan eladtam az uj egeret :DDD

    Azota biztos ami sicher alapon szereztem meg ket Revot, hogy melohelyre is kijusson a jobol+legyen egy tartalek. (ami azota elolepett fo egernek, mert az eredeti egerem 5 eves elekronikaja ki-kihagy neha :( )

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Synthwave #15952 üzenetére

    Nem gondoltam volna, hogy ennek is van külön topicja. :DDD (Amúgy hadd kötekedjek egy sort, már kapásból az elején szemet szúrt, olyan nincs, hogy "felvetül a kérdés" (nincs olyan magyar szó, hogy "felvetül"), inkább "felvetődik" vagy felmerül a kérdés. :P Plusz "kultúráltabb" >> "kulturáltabb". Na jó, lehet, hogy jobb, ha nem olvasom tovább. :DDD)
    Kösz, akkor majd veszek azok közül, amiket itt ajánlottál.

    Kár, hogy wireless-téma nem az asztalod. :) Amúgy nekem igazából egér+billentyűzet kombóra lenne leginkább szükségem, de ahogy elnézem a billentyűzet topicban, valószínű, hogy arra leszek kényszerítve, hogy külön-külön vegyek. De akkor már a Unifying-megoldásnál maradnék, hogy tudjam cserélgetni.
    Azt esetleg nem tudod, hogy a korábban említett Anywhere Mouse MX, M510, M705 listából lehet-e valamelyikre panasz?

    =================

    (#15957) alexan :
    "szerintem a trust méltó a nevéhez: bízz benne, hogy jó lesz."
    Én meg jópár helyen azt olvastam, hogy a Trust termékei sok esetben komolytalanok. Pl. a billentyűzet topicban volt egy ilyen hozzászólás:
    "Never trust Trust." :D
    (a srác amúgy úgy tűnik, vágja a témát (a hozzászólásai alapján))
    nyunyu is azt mondja: [link]
    Na most akkor mi az igazság? :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák