Új hozzászólás Aktív témák

  • krokostamas

    tag

    Sziasztok!

    Van jelenleg egy most is teljesen jól működő Logitech G203 egerem. Még 2017 szeptemberében vásároltam, azóta azért már túl van elég sok mindenen, de még mindig szuperál. Aztán gondoltam, hogy a melóba is veszek egy hasonlót, végül is egy G102 lett (2020 áprilisban vásároltam). Az ajánlóban úgy van írva, hogy ugyanaz, és az is, de végül is mégsem teljesen. Mintha sokkal gagyibb műanyagból lenne a háza, legalábbis jobban ropog, a klikkek sem ugyanazok érzésre, és a görgő is "gagyibb". Már vásárláskor is feltűnt, de most még jobban kijött a különbség. Szóval ~3,5 éves létére a G203 sokkal jobb állapotban van, mint a G102. Pedig a G203-ban jóval több üzemóra van, és talán többet is kapott. Ezt csak így tapasztalat miatt írtam le, hátha valaki találkozott ilyennel.

    Viszont a G102-t le szeretném cserélni. Olyan maximum 20k környékére lőném be a dolgot.
    Méretre/formára teljesen bejött a G203, csak egy picivel talán jobb minőség felé céloznék. A vezetékkel nincs gondom, de ha ennyiért már lehetne venni Lightspeedet (vagy ehhez hasonló megoldást, akár a súly oltárára), akkor meggondolnám a dolgot.
    Főként újonnan venném, de hardverapróról is nézelődök, keveset használtak körül.

    Remélem mindent leírtam. Ha tudtok segíteni ebben, nagyon megköszönném. :R

Új hozzászólás Aktív témák