Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz kemotox #72276 üzenetére

    hogy mi a baja? háát a poén lelőtted már, úgyhogy komolyra fordítva a szót:
    a 2 bal oldali gomb közül az egyiket alig érzékeli,
    a bal egér gomb hibás (erősen kell nyomni akkor se mindig érzékeli),
    a görgő hibás/rosszul teker (bár ez ritka),
    a görgő középsőgomb-ot nem érzékeli hiába nyomom erősen, stb... (ez gyakori típushiba a google szerint)

    igen, már szétszedtem, igen már mókoltam vele...akkor a görgőközépső gombot (middle click) sikerült félig-meddig megoldani de most megint nem érzékeli hiába nyomom mint az állat.. egyszerűen elhasználódott... mondjuk nem tudom mitől mert nem vertem az asztalhoz pedig sokat "játszom"... persze tudom előre a válaszokat: biztos meg lehetne javítani ha kínából hozatnék mindenféle kapcsolókat, stb...de megmondom őszintén nincs hozzá erőm. Legszívesebben gariztatnám de persze pont nemrég járt le az is. ..

    úgyhogy most új egeret nézek, hasonló minőség-árkategóriában, de eddig vagy törpe kezűeknek láttam egeret vagy nem voltak ergonomikusak a nagyok.. (fogásom palm-fingertip mix)

    (olyan szempontból (is) bosszant az egész, hogy múltkor is hónapokon át szenvedtem, néztem az egereket mire megtaláltam a naos7k-t és most kezdődik elölről mert már nem kapható ahogy látom... legközelebb találok egy jó egeret magamnak, kettőt veszek :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák