Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2o1i

    senior tag

    A lassan 6 éves G5-ömet akartam nyugdíjazni.

    Első körben vettem egy G9x-et, de valami lehetetlen volt a fogása, ezért ment vissza.

    Ezután egy Kana-t próbáltam. Ez kábé még borzalmasabb volt, arról nem is beszélve, hogy az oldalán lévő gombokat szinte mindig megnyomtam akaratlanul. BF közben először levert tőle a víz, annyira kényelmetlen volt. Hát tőle is megszabadultam.

    A következő próba a G500 volt. Kapásból egy gyári hibásat kaptam. Ment gari cserére (ipon), persze nem kapkodták el a 3 napon belüli cserémet. Rájuk kérdeztem, aztán jött a válasz, hogy nem tudják cserélni!!! Azóta is rendelhető náluk... Levásárlás, vagy pénz vissza. Na itt ment el a kedvem a G500-tól (meg kicsit az ipon-tól is.)

    Most megjött a G400. De persze, hogy ne legyen teljes az örömöm, ezen is felfedeztem valamit.
    Amikor görgetek vele mondjuk lefelé az oldalon, akkor egyszer csak fogja magát és néha visszaugrik egyet felfelé.
    Ellenkezező irányban szintén képes hasonlókat produkálni.
    Ha nagyon finoman próbálok görgetni akkor előfordul, hogy még mielőtt a "racsni" ugrana egyet, már érzékeli a görgetést (felfelé és lefelé egyaránt).
    Nem csinálja folyamatosan. Esetleg majd bekopik?
    Most görgetek vele 1000-el, hátha javul a dolog és tényleg csak be kell kopnia.

    Mindenesetre nem vagyok elájulva az egértől.
    A kábele is hihetetlen béna a G5-höz képest.
    Az is szokást igényel, hogy nem lehet oldalra billenteni a görgőt (tudtam, hogy ilyen).
    Egyelőre annyi a pozitívum, hogy finomabb a tapintása, mint G5-nek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák