Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz #31733248 #43252 üzenetére

    Arra kellett volna sajnálnod inkább az idődet hogy meg se írd ezt a marketingbrossúrát...

    Mondjuk nem is értem hogy tudsz úgy a gépekkel tapasztalatokat szerezni (meg hogy mikben is állnak ezek a tapasztalataid, hiszen az irományból ki nem derül az biztos...) hogy közben az objektívekkel meg nem, de ez tulajdonképpen mindegy is, hiszen rengeteget írtál az objektívekről is. E nélkül már csak elvileg sem lehetne rendszerek összehasonlításában nyújtott "segítségről" beszélni. De hát persze nem is lehet, hiszen nincsenek ilyen tapasztalataid.

    Szó sincs lesz itt bozózharcról, mint írtam egyszerűen ahányszor copypasteled a tanácsadódat, ha épp erre járok majd én is alá copypastelem a figyelemfelhívást hogy aki esetleg beleolvasna az legyen azzal tisztában hogy ez egy releváns tapasztalatokkal nem rendelkező ember hiteltelen irománya.

    Hogy a videóid nézettsége pontosan mekkora, az végülis mindegy. De az biztos hogy ezen írásaid után nagyon kíváncsi lettem hogy ezek milyen videók.

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák