Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz fungeld #19357 üzenetére

    Ha normális alu koffert választasz.. esetleg megerősíted itt-ott pl Acél sarkokat szerelsz rá.. 2 fő fenék-tető lapot megerősíted vékony acél lappal akkor márt tényleg téged de még az unokákat is túléli a dolog,
    Viszont a belsőnek a fix kemény szivacs/polifoam/hungarocel keretet kötelező megcsinálni..
    Semmi fickándozás nem lehet odabenn... de ha mégis horpadna ütődne a dolog akkor legyen minek és hol elnyelődnie...
    Obiban elméletileg mindent kapsz.. és a végén megúszod 8-9e HUF-ból és némi barkácsolással
    személy szerint én tuti ezt fogom csinálni mert nagyon KJÚSZTOM, totál hülyeálló, precízen a saját felszerelésedre van szabva (NAGYON NAGYON KJÚSZTOM), illetve ennél olcsóbb, hülyeálló felszerelés protector nincs.
    Persze majd cipelős lesz a cucc de azt a plussz 1-2 kilót megbocsájtom neki.

    Amm a Canon 600D-t csak akkor ha TÉNYLEG elsősorban videózol, különben Nikon az aranyközépút...
    Az elmúlt 1 hét és 2 napom/estém ezen seggeltem végig
    Nikonnál olcsóbb Obi parkot nem találsz !

    Nekem Pentax K500 a nyerő mert én szinte egyáltalán nem videózok, a fotó rész a lényeges.

    Ezúton is keresnék PENTAX matricákat ha van valakinek vállalható áron :)
    Illetve egyéb Fotós Geg matricákat ! :R

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák