Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz dabadab #89761 üzenetére

    Továbbra is nagyon jól néz ki ez a billentyűzet, azon kevés retró stílusú billentyűzet egyike, amit sikerült eltalálni designban.

    A Kailh White V2 szerintem kiváló clicky switch, szépen klikkelget, pont azon a ponton, ahol kapcsol, ráadásul alatta még egy csomó hely van, szóval nem nagyon bottom-outolom. Nem érzek benne reszelést és rugóhangot se hallok. A klikk szép klikk és ráadásul kettő van belőle, egy lefele egy meg felfele.
    Ez a kapcsoló (és két nehezebb testvére) a legjobb MX stílusú clicky kapcsoló a piacon, és méltatlanul alulértékelt.

    Mondjuk ezt az állandó klikkelgetést én saját magam se viselem el,
    Erre az a megoldás, hogy két billentyűzeted van, a clickyt akkor veszed elő, amikor örömködni akarsz és tudsz, aztán ha túl sok lett, akkor mehet vissza a szokásos. Én legalábbis a clicky buildet pár hetente 2-3 órára veszem elő.

    Ja, a 2,4 GHz-es vevőegysége elég bumszli, mint valami pendrive, azt nem tudom a laptopban tartva hurcolni (a képen a csuklótámaszon látható).
    Méretben akkora, mintha egy nRF USB-s fejlesztői modulra húztak volna egy műanyag házat. Aztán lehet, hogy éppen ez az oka :)

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák