Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #79452 üzenetére

    ha 60%-ra "kényszerül" az ember
    Nem kényszerül, hanem így dönt. Neked a szóhasználat miatt kényszer lenne, nekem döntés. Egy 6.25u alsó soros, nem konfigurálható 60%-os nekem is kényszer lenne, egy nekem tetsző fizikai-logikai kiosztású 60%-os pedig döntés.

    Viszont a nyilak kapcsán csak akkor működik ha a jobb shift split, ez 60%-os customoknál tipikus, hotswap vonalon is?
    Nem csak akkor, egy 2.75u széles jobb Shift is lehet ↑, csak ekkor az Fn lesz szerintem rosszabb helyen.

    Eléggé tipikus hotswap vonalon a 7u alsó sor és kettéosztott jobb Shift. 200 dollár alatt a QK60 ilyennel jön, a Simpler60 ilyennel jön, a következő, 250 dollár környéki árkategóriában az Arc60 ilyennel jön, hirtelenjében ez a három, nagy darabszámban eladott, hotswap opcióval rendelkező 60%-os ugrott be a közelmúltból. Drágább kategóriában pedig tipikusan nincsen hotswap, ha van, akkor általában Wilba vagy Hiney nyákkal jön, ami szintén ilyen.

    Bár azt továbbra sem látom, hogy egy 65%ossal szemben mi az előnye.
    Sokkal jobb helyen lévő jobb Ctrl, sokkal jobb helyen lévő jobb oldali Fn. Bár ez szintén szubjektív.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák