Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz lezso6 #79207 üzenetére

    A nem pro-os "K" Keychron billentyűzetek elvileg nem QMK/VIA képesek, így nem programozhatóak.

    "Akkor ezek szerint a Varmilo leginkább a magyar PBT kupakokról szól, esetleg a Varmilo saját switcheiről, készen megveszed, örülsz és ennyi. Akkor nekem nem nyert."

    Van akinek pont ez kell. :) Most is van rá példa a topicban. A Varmilo nehezebben modolható, mint egy hotswap, cserébe viszont a "kulcsrakész" billentyűzetek között az egyik legjobb ajánlat. A Keychron "K Pro" meg "V" szériától talán már nem jobb, de amúgy egy olyan billentyűzet ami legtöbb embernek már nagyon minőséginek számít. Én pl azon lepődtem meg amikor nyomogattam őket a Pixelben anno, hogy a gyári állapotú stabok is milyen korrektek. Meg amúgy egy jól összerakott cucc. Plus a magyar PBT kupakok ugye. Kb ennyi. mellesleg nem mindne billentyűzetbe kell szivacs meg hangtompítás hogy ne legyen idegesítő hangja.

    #79220 Ispy

    3 pines nyákba is mehet az 5 pines switch, csak a műanyag pineket le kell csippantani egy körömvágóval. :)

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák