Új hozzászólás Aktív témák

  • deuscreator

    csendes tag

    Sziasztok!

    1.Mekkora összeget szánsz rá? - ha jó, akkor elég sokat is, alapvetően nem számít

    2.Használt szóba jöhet-e? - persze, de garival

    3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? Munkára vennék billenytyűzetet, leginkább emailek / doksik pötyögése és sok számadat bevitelére fogom használni.

    4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus) Nem tudom, ami biztos, hogy nagyon megszerettem a laptopomét (Alienware 15) és rájöttem, hogy piszok kényelmes nem nagyon mozgatni a csuklómat gépeléshez, illetve a nyomáspontja is nagyon jó, meg pont annyi erő kell a leütéshez, mint ami nekem kell. Tehát valami ilyesmit keresnék, csak asztali kivitelben.

    5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?) Numpad kell, amúgy semmi.

    6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk) Nem, munkához és a laptopomon is a US/international séma szerint van, amit magyar kiosztással használok, mostanra szinte vakon.

    Köszi előre is a segítséget!

    M.

Új hozzászólás Aktív témák