Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz 7 #11105 üzenetére

    mk50 is vörös. 6Gv2 red is kapható erre, kb egy árban van a kettő. 7G tényleg fekete, és tényleg nehezebben nyomható... kár. a régi rugósakban azt imádtam, hogy pár év nyúzás után kb lehellettel lehetett őket vezérelni, meg is sirattam az utolsóm, amikor elhunyt olyan 2005-2006 körül, tizenvalahány év nyúzás után.

    mk50 nekem amiatt szimpibb a 6gv2nél, mert van csuklótámasza. (és akkor visszajutunk oda, hogy igazából NatErgo4k brown/red switchekkel szerelve lenne az igazi)

    köszönöm a segítséget! még kitalálom, hogy mi legyen, mert a natergo sajnos tényleg kénylemes, csak ne járna ilyen nehezen (én hülye meg ugye persze a diplomamunka közepén öntöttem nyakon az előző bejáratott példányomat, amikor írni kéne). aztán béta verzió, hogy berendelek egy mk50et tesztelni, aztán a kijöveteltől függően hugom kap születésnapjára új billt, úgyis döglődik a jelenlegije:).

    bencze: köszi, ez is igaz. gari miatt jobban szeretem a svéd cuccokat, más kérdés, hogy +100%os felárat nem biztos ér.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák