Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz szebe #220607 üzenetére

    Nagyon max 3M, de inkább 2,5-höz közel. 6-7M újonnan csak és kizárólag kamatmentes kölcsönnel mehetne.
    Felhasználás továbbra is nagyrészt város, kisebb túrázással kiegészítve, ezért is gondoltam benzinesre.

    Éves futás passz, mivel nem volt még autóm. Amit néha elkérünk, azt a gazdája se hajtja agyon: 5 év alatt került bele 35K. Ha mondjuk azt mondom, hogy ha bármikor mehetnék bárhova, akkor 2x ennyit mennék, de az is csak <70K/5 év :))
    Meg nyilván a drága benzin is befolyásoló tényező. Jelenleg hétköznap nem kell, mert biciklivel 8 perc alatt bent vagyok a munkahelyen, van közel bölcsi, ovi, iskola. Hétvégén rokonlátogatás, ez-az, max 20-30 km. Hmm ezt így még nem számoltam ki. Ha nagyon elszalad a ló, akkor mondjuk 40-50km is összejöhet egy hétvégén. Az akkor egy hónapban ~200km, 1 évben ~2500km kiegészítve kis túrázással pár alkalommal, ami mondjuk 100-200km, tehát talán még a 3000 km/évet se érnénk el.
    Ja, a végén kiderül, hogy sokkal jobban megérné inkább bérelni egy kocsit :DDD

    bandus járnék inkább mindenhova futva ;]

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák