Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz FrankMonzano #150953 üzenetére

    :C
    (#150955) Pumma: Jó közelítéssel igaz. A linkelt autót már csak ezért is fogom közelebbről megnézni, kíváncsi vagyok a sztorira.
    (#150937) alázógyík: Nincsenek illúzióim, nyilván én sem hiszek a hatéves, 84 ezres futású csodaautókban, amik épp az én kertem aljában estek le. Főleg, hogy az utolsó rögzített óraállás ennél magasabb. De maradjon meg az ártatlanság vélelme, mint mondtam, nem láttam még a kilométerszámláló által jelenleg mutatott értéket, és azt sem tudom, mióta van fenn a hirdetés.
    Egyébként, mivel elsősorban automatát keresek, ez a konkrét példány komoly hátránnyal indul, kilométer ide vagy oda.
    No de itt egy másik, szintén a közelben, ez talán már reálisabb - de kérdem én, hogy ki garantálja, hogy pl nem dupla ennyiről lett visszatekerve? Ma Magyarországon szerintem senki. (A kereskedés egyébként jó, ide mindenképp ellátogatok a héten, szép autóik vannak általában, reálisnak tűnő kilométerekkel)
    (#150933) bajnokpityu: Jelzésértékű :K
    (#150931) [vilike]: Köszönöm az infót, ezt mindenképp figyelembe veszem a keresés során! :R
    (#150922) bajnokpityu: Igen, nagyjából ezeket találtam én is róluk. Igaz, nálam 2.0 alatti nem jön szóba, ott és a fölött pedig már lutri, hogy "kinyomták -e a szemét", avagy nem. Az olajevéssel az a gond, hogy nem tudok rá módszert, amivel a vásárlásnál kiszúrható lenne, utólag pedig már, ugye... Pedig nagyon tetszenek az A4 és A5 Audik. Igaz, itt még bejön az automata kérdés is, Audi esetén mi a megbízható.
    (#150919) Pumma: Oh, igen, tudom én, hogy vannak jó tapasztalatok is. :K
    (#150918) SzlobiG: No igen, ez a 330D csak úgy jött, hogy épp ilyen motor van abban, amibe itt belefutottunk, és a páromnak megakadt a szeme rajta (éppenséggel formás jószág). Szerintem nekem tökéletes lehetne valami hasonló is, igaz, ezt már közel 5 misiért mérték, amikor még nem volt eladva. (Azért a nagyobb motor jobb :B )
    Ma este kicsit szétnézek a mobile.de -n is, talán jobb képet kapok, mi fér bele a fenti típusokból - reálisan - a keretembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák