Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Seva

    csendes tag

    Üdv mindenkinek,a következőben kérném a hozzá értők segítségét.
    Új számítógépet szeretnék venni,középkategóriást,mely az újabb játékok terén is megállja helyét.

    Az alap configot nagyjából összenéztem,de nem tudom hogy jó-e nem jó,minden klappol,vagy van ami 3-e FT ráköltéssel stabilabb lenne.

    A config valahogy így nézne ki jelenleg:

    HÁZ: Chieftec BM-02B-OP- 13eFT
    TÁP: Chieftec CTGPS550A 550W- 18eFT (nem tudom elég-e a confighoz!)
    ALAPLAP: MSI P67A-GD65 (B3)- 25eFT
    PROCESSZOR: Intel Core i3 2100 3,1GHz- 25eFT
    RAM: Corsair XMS3 8GB 2000MHz DDR3 memória kit (2 x 4GB)- 19eFT
    SSD: Corsair Force F40 40GB- 21eFT (Rendszer)
    VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 550 Ti 1GB GDDR5- 29eFT VAGY
    Sapphire AMD Radeon HD 6770 1GB GDDR5 Vapor-X- 30eFT
    DVD: ASUS DRW-24B3ST- 6eFT

    Ezen Kívül ami belekerülne a gépbe:
    HDD: Samsung 250GB 7200 (Már van)
    HDD Samsung 320GB 7200 (Már van)

    Amivel nem vagyok tisztában azok a következő dolgok:
    1. A tápegység elbírja-e ezt a configot?
    2. Nagyjából egy szinten vannak-e az eszközök,vagy van-e olyan ami irreálisan erős vagy gyenge ehhez a confighoz?
    3.Esetleg pár ezer Ft ráköltéssel mennyit lehetne javítani?
    4.Van-e olyan HW ami "Felesleges" ide és sokkal olcsóbb is elbírja azt amit kell.

    Jelenleg nincs összeg limitem,de azért már ez a config is elég húzós ilyen árakkal,de ha stabil érvelést kapok,akkor simán ráköltök még pár eFT-t

    Segítségeteket,Javaslataitokat előre is köszönöm

    Burnout

  • Seva

    csendes tag

    Néhány apróbb dolog ami lemaradt:
    1.A számítógépet otthoni Gamer gépnek használnám.
    2.Jelenleg a 2 db HDD-n kivűl semmim nincs a számítógéphez (bill meg egér az van :D )
    Számítógép alatt azt értem,ami a házban van.
    3.Csak a fontosabb Hw-k ra lennék kíváncsi,amit az előző üzenetben leírtam,a többivel tisztában vagyok.
    4.AZ összeg limitet kb 130eFT-re lőném be,többet nem szeretnék rá költeni (a jelenlegi conf,150 fölött van )
    5.Amit elfelejtettem,Monitor van, Dell 20 colos 4:3/ 1280:1024 felbontással. Ezt lehet cserélni fogom egy Sams Syncmaster 953bw-re, 19 colos 19:10/ 1440:990 felbontással.

    szóval a VGA-nak mindenféleképpen birnia kell mindkét beállítást,de ugy gondolom,hogy a megnevezett darabok nevetve lekezelik a felbontásokat.

    Burnout

Új hozzászólás Aktív témák