Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trickyy

    senior tag

    válasz Cargo Pilot #27232 üzenetére

    Mindenből van hibás darab, az a RAM valószínűleg ilyen volt, Corsair-ből is vannak sz@r tápok, szériák, azért mert veled, vagy vele ez történt számos ellenpélda lenne rá, aki viszont azt írja, hogy öt éve megy a gépe hibátlanul.

    Nem értem, hogy miért féltél mi, ha i5-öt ajánlunk nem azért tesszük, mert az AMD tönkremenne, csak egyszerűen jobb, persze ez a felhasználás céljától is függ. Az i7 persze, hogy felesleges, ha nem játszol FHD-nál nagyobb felbontáson, vagy nem dolgozol a géppel, akkor már lehet, hogy nem éri meg jobban az FX. GTX650, a HD7770-nel van pariban, tök mindegy melyiket veszed. HD7850-nel persze, hogy jobb lett volna, mert az már FHD-ra való, GTX650 meg közepes felbontásra 1680x1050-re, ha veszel egy FHD monitort és felraksz néhány új játékot maxra akkor rá fogsz jönni, hogy miért kell nagyobb VGA-t venni. Azt se értem, hogy miért kéne vele problémának lenni? Ha Nvidia akkor tönkremegy, vagy nem is értem? Meg azt se, hogy "gyorsan nyitja meg a dolgokat" a VGA?

    [ Szerkesztve ]

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Cargo Pilot #27237 üzenetére

    Nekem volt egy Kingmax Gaming Nano 1x 4GB DDR3 1600Mhz memóriám ami mellé szerettem volna még egy ugyan olyant szerezni,de az istenért sem találtam sehol. Nem tudtam mit tenni elkellet adnom,amihez hozzáraktam pénzt és vettem egy 2x4GB Kit-et. Corsair CMZ8GX3M2A1600C9B-mellet döntöttem,aminek kissé kevesebb az időzítése CPU-Z szerint mint a volt Kingmax Nano memóriának. Azt kell,hogy mondjam én is csalódtam a Corsair márkában,hiába is istenítik. Igaz működés szempontjából semmi gond nincs vele eddig /le kopogom/,de remélem ha lesz akkor a garancia időn belül esik meg a probléma. Ennek ellenére csak 3 év garanciát kaptam rá, ellentétben a Kingmax vagy Kingston kiadásokkal amikre legalább 10 évet kapnak.

    Másik meg,hogy van egy olyan érzésem az egész Corsair kiadás kinézete csak dísz. Nem értem miért van hűtőborda a memóriákon mikor 1.5 v-on mennek ezek a darabok. Véleményem szerint teljesen feleslegesek,és csak a vevőket vonzza a kinézete egyszerűen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák