Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz dannyl #93449 üzenetére

    Ha valaki gagyi tápot akar venni, akkor ezt mutasd meg neki: 1 2 :DDD :DDD

    Szerk: Nem akarsz egyéni arcképet? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Kaci84

    őstag

    válasz dannyl #93449 üzenetére

    A drágább táp is meghibásodhat, na és akkor TE, hogy éreznéd magad? Ez itt nem erről szól. Mindenkinek lehet véleménye és a sok vélemény alapján dönt a delikvens.
    Egyébként gyorsan dobtam össze az írományt el kellett ugranom a géptől, ezért nem firtattam akkor, akartam, hogy lássa mi jön ki 45-ből. Biztos voltam benne, hogy fel fogjátok hívni a figyelmét a 45ezres gép gyengeségeire, ha nem, utólag megtettem volna.
    De ettől függetlenül tartom azt a véleményem, hogy anyagilag nem éri meg egy ilyen olcsó gépbe ilyen használat mellett egy drága táp. Ha 6-ért van normális az még igen, de én amit magamnak vennék 10 felett az nem.
    Nagyon sok olcsó táppal volt dolgom én is és a baráti körömben is, az elmúlt 10 évben és egyetlen 1 táp se ment tönkre. Amit nem mi raktunk össze 1-et láttam tönkre menni, valami külföldről behozott gépből való volt, jó öreg, de az se tett tönkre semmit a gépben.
    Ja és kérem kíméljen az a 650ezer ember aki nekem esik képekkel, videókkal, történetekkel stb. leégett, felrobbant, sugárnyalábot lövelő tápokról, mert elhiszem. Én csak azt mondom egyáltalán nem olyan arányban mint sokan gondolják, csak ha van ilyen mindenkiben megmarad és borzasztóan terjed.
    Összefoglalva:
    Én továbbra sem ajánlom, de nem tartom ördögtől valónak sem.
    Sokkal kevesebbszer okoz kárt mint általában az emberek gondolják.
    Jóval 70% alatti terhelésnél legfeljebb, VGA nélkül.
    Nagyon olcsó, esetleg használt gépbe.

    Munkám végett statisztikával, elemzéssel és anyagi megtérüléssel foglalkozom, a rendelkezésre álló információim alapján nekem az jött, ki, hogy pusztán anyagi szempontból akinek nincs rá pénze, nem biztos, hogy megéri 10 felett tápot venni a fenti feltételek mellett. De erre felhívtam volna a figyelmét, ha TI nem, mint írtam.

Új hozzászólás Aktív témák