Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz petata #6223 üzenetére

    Attól függ mivel akarsz játszani több játékkal azért vállalható eredményt ad (<30 fps), persze van amivel gáz, de ha nem very high-on vagy ultrán tolod hanem beválalod mondjuk a mediumot akkor jó lehet.
    Itt egy teszt
    Másik teszt
    De ez lenne a lényeg:
    The Radeon HD 7800 series will provide you excellent (60fps) widescreen performance, and will give you a playable (30fps) Eyefinity experience in a wide selection of games.

    Itt a végén ki is fejti szépen hogy mire érdemes figyelni a 3-om monitoros rendszernél.

    Amúgy le is írja hogy talán érdemes cfx-be kötni a régebbi kártyákat mert az odaver a radeonnak de aztán meg magát cáfolja meg, mert az 1GB VRAM kevés lehet mostanság és cfx-nél nem adódik össze, hanem mind2 kártyában ugyanazok az adatok vannak.

    Én nem próbáltam még a cfx-et, van aki oda van érte van aki ellenzi, objektív véleményt nem tudok alkotni. De ha mégis cfx-re adnád a fejed akkor én azt tudom tanácsolni hogy mindenképp 2GB VRAM-al szerelt példányokat rakj cfx-be, vagy ugyanoda jutsz mint a 7870-el hogy lejebb kell venni a grafikát hogy élvezhető legyen/ne fuss ki a memóriából.

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák