Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Civaly #53313 üzenetére

    Két megjegyzés: a Z11 helyett esetleg esetleg egy Fractal R4/NZXT H2/Silverstone Raven03B? Mindegyik jobb a Z11nél, ha meg programozni akarsz gondolom nem világító ledeket akarsz, hanem halk működést. Picit drágábbak, de vannak annyival jobbak.

    Ja és ha tényleg programozásra kell, akkor én bedobnék még egy 2312HMet, második kijelző nagymértékben növeli a produktivitást a célra. Későbbiekben pedig harmadikat is már be lehet venni a csoportba, bár ott már kevésbé nagy az ugrás. Viszont a videokártyáknak komolyabban utánnanéznék, hogy melyik modellnek halk a hűtése, kódolás közben gondolom csendet akarsz. Multimonitornál ez főleg fontos.

    Esetleg ha komolyabban akarsz virtualizálni fejlesztői környezetek miatt, akkor a 120as SSD nem biztos, hogy elég, bár el lehet férni rajta.

    Hangkártya helyett felhasználástól függően meg digis kimeneten az erősítő is jó lehet.

    (árakat viszont nem írtál, hogy mi mennyi. ja igen: saját gépet kb említett célokra használom.)

    donchicco: VGA kb a jelenlegi 7850 / 270xel van egy szinten, szóval hatalmas ugrás nem lenne (anno 6950ről váltottam 7850 OCre, majd CFre... az első váltás nem igazán volt feltűnő -max a 20%os factory oc miatt-, a CF már eléggé). cserébe elég nehezen lehet eladni már árban, az Asus megoldása meg halk.

    ház nem a legújabb, de ha eddig nem főtt meg benne a konnektorból kb 400Wot rántó rendszered, akkor valszeg ezután sem fog.

    2600Knál a jelenlegi csúcs négymagos i7 kb 20-25%al gyorsabb, szvsz annyiért még nem éri meg cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Civaly #53313 üzenetére

    Lap: Garit nézd meg, ha 2 évet adnak az asrockra, akkor én inkább az asust venném. Ha 3 év, akkor inkább asrock.

    Én a 780-at venném,de a 290x se gyenge.

    DVD író, samsung ~ 4k.

    Játékra sok a 16GB ram, ha más programok kihasználják, pl photoshp, videovgás,stb, akkor okés. Viszont ha ezek is lesznek, akkor mindenképp az nvidia kártyát venném.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák