Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz t.gergely #20081 üzenetére

    Prociból AMD A6/A10 igény szerint, 25-30 körül, FM2-es foglalat ha lehet.
    Alaplap Asrock FM2A75 PRO4 22 körül, 15-be fáj max a 8gb ram, ssd 16 körül, hdd igény szerint ha kell, ház 16 körül, táp 12 (ctg 400/500-asokat szokták dobálni, jó is, olcsó is).

    Lehet válogatni mi kell :D prociból vissza lehet fogni, 25 ezer felett láttam A8-ast, gyengébb igp, gyengébb proci. Nézegess teszteket, és eldöntöd melyik kell.
    Ramból minimum 12 ezer - 8gb -, szerintem nem érdemes csak négy gigát venni, ha később vennél bele. De ilyen árak mellett érdemes nyolc giga. Elvileg jobb lenne a 2000mhz-es, az igp miatt, legalábbis azt olvashattuk itt ph fórumon.
    Házon is lehet fogni, max nem szellőzik és elég vékonyka lesz... tápon nem érdemes, max saját felelősségre.
    Bele lehet férni a 90 ezerbe, kérdés mi kell. Vagy ssd helyett hdd. De régebbi játéknak szerintem elég úgy 30-40 gb hely.

    malware, i7 mellé, munkára? :D szét fog sülni :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák