Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz csocsi77 #15983 üzenetére

    Alaplap: ha nem akarsz tuningolni egyáltalán, akkor felesleges a Z77 Pro3 is, helyette B75 Pro3-at vagy H77 Pro4/MVP-t ajánlanám (utóbbit is csak akkor ha szükséged van Virtu hibrid grafikára vagy RAID kötetek létrehozására).

    CPU: a 3770 jó, de sokkal olcsóbban kapsz sima I7-2600-at (K jelenti a szám után a tuningolhatóságot de ugye arra nincs szükséged), apróról ezt megkapod már 45-50k körül is (aprós vásárlástól nem kell félni, én is így vettem I7-2600-at, ha egyszer elindul onnantól nem fog csak úgy elromlani a proci).

    Tápod szerintem elég lesz, elég minőségi és a 12V-os ága is kellően erős (sőt túlzottan is kicsit ehhez a konfighoz).

    Régi HDD is maradhat, még mindig elég drágák sajnos az új HDD-k a tavalyi árvíz miatt.

    SSD-től nem kell félni, ajánlom ezen cikk elolvasását és betartását (a 3. 6. 7. 9. pontok szerintem feleslegesek benne). V+200-ból olyan változatot vegyél olcsóbban, amiben csak a drive van, nincs szükséged egyéb körítésre (beépítőkeret, kábelek stb.). Nálam már 4 hónapja üzemel ez a típus hibátlanul, gyors mint a veszedelem :K

    VGA-ból a sima (TI nélküli) GTX560 is bőven elegendő számodra.

    Ezekkel így sokat spórolhatsz viszont nem lesz érezhetően lassabb az új rendszer ahhoz képest amiket kinéztél eredetileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák