Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    MiniITX méretben gondolkodom egy játékra használatos gép összerakásán. Jelenleg ez a gép HTPC-ként üzemel, egy AMD APU-val, így másra nem is jó, de a ház egy Fractal Design Node 304 így ebben gond nélkül elfér egy combosabb masina is. Mivel egyben váltaná a HTPC-t is, fontos lenne a fogyasztás kérdése is, persze tudom, hogy ennyiből nem fog megállni mint most, de a jobb idle fogyasztású cuccok előnyben.

    Merevlemez nem kell, meg semmi periféria, csak a lap+cpu+ram+vga kombó. A táp most egy FSP350-60APN 85+, de ez gondolom cserére szorul majd.

    Hosszabb távú project lenne, így nem árt, ha pár hónap múlva is kaphatóak a cuccok.

    Árat nem mondok, mert passzolom(pont azért, mert nem egyszerre venném), így a mostani áruk nem is igazán fontos, csak a kb ársáv, a lényeg az lenne, hogy ne szálljunk azért el, nem kell fullos i7 meg a legtutibb vga, "elég" ha 1-2 évig FullHD-ban azért elvisz mindent rendesen, értem ezalatt, hogy nem kell 120fps, de ne is 40 legyen.

    Intel-Nvidia vonalon gondolkodom, de meggyőzhető vagyok.

    Ha ebben a formában valakinek vannak ötletei(és érti mit is akarok:D), akkor előre is köszönöm:R

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák