Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Isual #9848 üzenetére

    Hhhhá, értem... Elnézést a félreértésért! :B

    Te, és muszáj Neked ennyi USB3-at előre vezetni? :DDD

    Ahhoz a dobozkához nem járt 3,5" » 5,25" keret, vagy sín?

    Amúgy ilyen árban és stílusban, "hátulrólelőredugósúesbéhárommal" talán a Sharkoon T5/T9 Value-t mondanám, ahhoz adnak egy 5,25-ös helyre betehető 3,5-es előlapi takaró "lemezt"... De a házak minősége eléggé... háááát... Meg kicsit olyan tingli-tangli, mikor úgy igazából megmarkolod... :)

    Vagy egy kicsit olcsóbban, előredugós USB3 nélkül, előlapi 3,5" hellyel esetleg egy Bitfenix Merc Alpha/Beta...

    Azt nem tudom, hogy pl. a csupa 5,25-ös hellyel rendelkező NZXT Source 210-hez, és a Bitfenix Shinobihoz adnak-e előlapi 3,5-es átalakítót... Ha igen, akkor ezek is jók lehetnek, persze előredugós USB3 nélküliek (vagyis a Source 210-ből van USB3-as is, de szerintem itthon nem kapható)...

    De valószínűnek tartom, hogy külön is lehet venni ilyen 3,5" » 5,25" kereteket, átalakítókat, előlapi takarófelületeket, amit azt majd' minden házba bepasszinthatsz......

    No de nem is tépem tovább a számat, majd jön valami szaki, és megvilágosít minket... :) Ettől függetlenül - ha még nem tetted meg - én a helyedben bekérdeznék a házas topic-ba is...

    Minden jót! ;)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák