Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Zsivaagoo #89373 üzenetére

    Attól,mert te nem tartód jónak még nem lesz rossz. Magánvéleményed lehet persze.

    ", hogy AMD platformra a full drága lapjaik sem jók, nem az AMD-t minősíti, "
    Akkor kit? A lapgyártó tehet róla,hogy olyan tápellátásos lap kell a procikhoz, amik nem olcsók?
    Érdekes, az intel el tud pötyögni egy 3+1-es tápellátásos lapon is..
    Asrcok am3+ lapok nem jók, ezt nem vitatom.
    Ott egyértelműen jobb a giga és az asus,de 1150 fronton az asrock az egyik legjobb ár/érték arányban.

    Am3+-ra gondoltam amd esetén. Fm2 egy gyenge mellékág.

    "AMD utálatod pedig közismert itt a fórumon. (Ez szíved joga.) Az AMD nem kötelező választás egyébként, hanem néhány - anyagi - esetben megfontolandó alternatíva."
    Nekem nincs amd közutálatom, szimplán logikus gondolkodásom van. Amikor egy fx 6300+ hozzá való lap+ minimál hűtés kb 5k-10k-val olcsóbb egy i5-nél, akkor az nem lesz jó vétel számomra.
    Én nem tehetek arról,hogy az amd évek óta ül és nem ad ki procikat.
    Fm2+-ról meg már rengetegszer leírtam a véleményem. Értelmes játékra még nagyon gyengék az ipg-k, netezésre , filmezésre pedig már egy 10k-s celeron is megteszi.

    Nem én utállom az amd-t, hanem te imádod valamiért. "(Ez szíved joga.)"

    Köszönöm,bár sose foglalkoztam a ranggal. Az egyedi avatar érdekelt,de ahhoz nem kell ilyen " komoly" rang. :)

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák