Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Január-február környékén szeretnék új gépet venni, mostanit újítani, játék miatt (játék, film, net, munka, szinte mindenre használom a gépet). Jelenleg az Assetto Corsa ami már csak minimumon fut el 1080p-ben multiban (szimhez azért nem árt a stabil 100fps), illetve a január végén megjelenő GTA V-el is szeretnék játszani, ahhoz ha minden igaz jövő héten már lesz hivatalos gépigény, de gyanítom a mostani gépemmel esetleg minimumon tudnék csak játszani.

    Jelenlegi gépemből ezeket tartanám meg:
    Cooler Master: Elite 335U
    Corsair Vengeance LP 1600Mhz 2x4gb kit low profile blue
    Cooler Master Hyper 212 EVO
    Audigy SB0090
    (HDD, dvd író, de ez most lényegtelen)

    Eddig ezeket a cuccokat néztem ki:
    Proci: i7-4770 használtan ~60k
    VGA: R9 290 használtan ~70k (itt pluszba az is kérdés, hogy ebből melyik fajtát szabad venni, én 3 ventiset szeretnék, hogy munka közben ne kelljen egy felszálló repülő hangját hallgatnom)
    Táp: XFX TS 550W vagy Fsp Raider 550W, újonnan ~18k
    SSD: SAMSUNG 120GB 840 újonnan ~18-19k
    Alaplap: na ez az, amiből nincs nagyon elképzelésem, ötletem, de használtan kb 20k-ért szeretnék. Nem hinném, hogy tuningolnám a gépet, inkább egy stabil megbízható lap kéne, esetleg egy kis tuningot bírjon (bár a mostani gépemet se tuningoltam cirka 2 év alatt)
    +1, a házhoz szeretnék hátulra egy 12cm-es ventit venni, a mostani kicsit hangos

    Vélemény, ötlet?

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák