Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E34525

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Egyszer márt írtam félével ezelőtt ide. Sajnos akkor elmaradt a gép vásárlás de most úgy hozta a szerencse, hogy visszakapom a 2 évvel vásárolt laptopom árát. I love you Lenovo <3 :DD

    Így most alkalmam lesz arra, hogy bruttó 210 ezer forintért asztali gépet vehessek.

    Kifejezetten gamer gépet szeretnék csinálni! BF4, Fry Car3, Counter Strike, World of Tanks, GTA IV
    Ezeket high grafikán (akár a régebbieket ultrán) játszani, anélkül hogy félnék mikkor kezd el szaggatni az egész. Valamint a jövendőbeli játékoknál se kelljen "parázni" és a megfelelő fps-re is szükségem lenne. S majd ha eljön az idő, fejleszteni is lehessen. Úgyhogy a videokártyára és a porcira tenném a fő hangsúlyt.

    Programok közül egyedül ami jó lenne az a Sony Vegas, PhotoShop.

    A házat nem szeretném túl bonyolítani max 10 ezer szerintem bőven elég rá. Lényeges, hogy jól szellőzőn. Egyet kinéztem nem tudom mi a véleményetek: IBOX Force 1804 (forma világra)

    Egér, billentyűzet van. Hangkártya nem kell. Monitor meg ráér mert úgyis indéglenes lesz addig.

    Pár ismerősömet is megkértem erre, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. ( Amiket ők csináltak feltenném és komolyan kíváncsi lennék mi a véleményetek róla) Bocsi a túlizgulásomért de egyszer lesz ilyen az életemben és nagyon megakarom választani, hogy milyen legyen az a bizonyos GÉP. Értitek...

    Előre is köszönöm.

    Nyomom a Counter Strike-ot nem csinálok sztrájkot inkább iszok egy szprájtot.

Új hozzászólás Aktív témák