Új hozzászólás Aktív témák

  • t.thomas

    csendes tag

    válasz arcsi84 #71822 üzenetére

    Szia! Az a baj hogy kb 10 éve szereltem számítógépet, és hiába tudom hogy nagyjából ugyanoda kell szerelni a dolgokat mint régen, azért inkább szakértőre bíznám. Másrészt régen sem tudtam mit kezdeni a kábelekkel hogyan merre tekeregjenek hogy ne legyenek útban semminek...stb. Szóval ha sok pénzt kiadok az alkatrészekért nem szeretnék a végén ilyesmiken elbukni.

    @membrandj:

    Így néz ki pillanatnyilag a gépterv

    MB: AsRock H97m PRO4
    CPU: i5 4590
    -----hűtés???------ rengeteg fajta közül lehet választani nem értek hozzá milyet ajánlasz ami csendes és hatékony de nem túl drága
    RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/8GX
    HDD: WD 1Tb (itt picit nyújtózkodtam 500Gb-->1Tb de itt is van többféle, nem tudom a típusok közt mi a különbség?
    SDD: A-Data 128GB 2,5" SATA3 Premier Pro SP920 Series (itt is láttam többféle típust...nem tudom jól választottam-e)
    VGA: MSI R9 280 Gaming 3GB DDR5 videokártya (néztem 280Xet is de azzal már elszáll a költségvetés, lehet ki sem használnám, vagy nem érezném ezt a különbséget?)
    TÁP: FSP Raider 550W
    HÁZ: ---------????----------
    Írtad a Coolermaster n300 és a Fractal design core 3000-et. Képeket nézve róla nem találtam sok különbséget! Csillivilli nem kell, csak hasznos legyen.
    Azt is olvastam hogy pillanatnyilag nincs n300, megéri n500-al építkezni? Mik a különbségek?
    Lehet nagyon buta kérdés de a házhoz jár-e hűtőventilátor ha nem kell-e érdemes-e és milyet ami nem túl drága de hatékony és csendes?

    Köszönöm előre is.

    Mégegyszer beírom hátha: Szeged vagy környékén tudtok-e boltot ajánlani vagy esetleg innen a fórumról helyi hozzáértő aki segítene?

Új hozzászólás Aktív témák