Új hozzászólás Aktív témák

  • Charinthy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Korábban már írtam, de most jött el az idő, hogy új asztali gépet vegyek. A keret max 250k körüli, és játékra lesz elsősorban a konfig.

    Ami van: - Egér (Ozone Radon Opto) + alátét :)

    Már jó ideje nézegetem a hardvereket, és összeállítottam egy listát. Elsősorban azért fordulok hozzátok, hogy érdemes lenne-e cserélni valamit, illetve van-e olyan komponens ami helyett jobbat is kapnék a kereten belül. Amit még fontos lehet megemlítenem, hogy egy konkrét boltból veszem majd a cuccokat, és lehetséges, hogy lesz olyan alkatrész (amit ti ajánlotok) ami ott nem kapható. Ha ilyen merülne fel, akkor az a kérdésem, hogy így, a jelenlegi formájában is megállja-e a helyét az összeállításom ?

    - Processzor: INTEL Core i5-4670 3.40GHz 1150 BOX (Nem tervezek overclockolni így nem a K szériát szeretném venni)
    - Videókártya: ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 GTX760 2GB GDDR5 OC PCIE
    - Alaplap: GIGABYTE GA-B85M-D3H
    - HDD: Western Digital 3,5" 1000GB SATAIII 7200RPM 64MB Blue Caviar WD10EZEX
    - Memória: Kingston 4GB/1600MHz DDR-3 (KVR16N11S8/4) x 2 (CL11 ha jól emlékszem, kérdésem az lenne, hogy ez befolyásol-e bármit is ?)
    - Ház: Még nem kerestem, de igazából mindegy, csak elférjen benne minden kényelmesen
    - Táp: Chieftec CTG-550-80P 550W PFC 12cm vent
    - Monitor: Acer 23" S236HLtmjj IPS LED
    - Bill: Ozone Blade

    Szóval, ne kíméljetek, várom a kritikát/segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák