Új hozzászólás Aktív témák

  • Hammmer

    csendes tag

    válasz Hammmer #6477 üzenetére

    Sziasztok, köszönöm a válaszokat és a segítséget! Egy ilyet gyúrtam össze, kíváncsi vagyok a véleményetekre:

    LAP: MSI H77MA-G43
    CPU: Core i3-2320
    RAM: 4GB 1600mhz (későbbi ivy miatt)
    SSD: Corsair force gt 90GB
    ODD: Asus DRW-24B3ST
    VGA: Asus ENGTX560 DC vagy Sapphire 6870
    TÁP: Be Quiet Straight Power E8 400W
    HÁZ: Fractal Design Define Mini

    Én is abból indultam ki, hogy halk rendszer építéséhez a megfelelő tápegység és ház az alap. A többin később lehet segíteni, de ha ezek nem elég jók, akkor hiába próbálok leszabályozni. A Fractal-t a simább ventihang miatt választottam (pedig a silencio 550 majdnem tökély lenne), és legalább alaplapi usb3 heddere van, így passzolnak. Alaplapból tetszik a H77, natív sata/usb3, és 892 hang miatt. Olcsóbb lapból ilyet egyszerűen nem találtam, de ha tud valaki szóljon! Ha már natív sata, akkor egy gyors ssd, 90gb-on elférne ami kell, IDE átalakítóval meg kihúzom egy darabig. Remélem a ház potmétere + az MSI ventivezérlése elég lesz, hogy mindent beállítsak. Asrock-al mennyit nyernék itt?

    ARCTIC COOLING Alpine jó ötlet, lehet akkor nem is érdemes passzív hűtőben gondolkodnom. Még egy kérdésem lenne: Teljesítmény és zaj szempontjából akkor melyik VGA kártyát javasoljátok ebbe a konfigba a fentiek közül?

    Hammmer

Új hozzászólás Aktív témák