Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz bluyoo #62119 üzenetére

    Jó, persze hogy nem, de ha pl. a hangra is igényes valaki, vesz hangkártyát, szóval mindegy milyen van, olyan nagy különbségek úgy tudom nincsenek. Lapkakészlet szólhat még bele, de azzal ugyan úgy nem vagyok képbe, mint az integrált hangkártyákkal.
    Én azt nem értettem soha, hogy mi a rákért kell minden egyes alaplapra tök közel rakni a pci slotokat, ha ,,kettővastag'' vga-d van, máris bszhatod az egyiket... nem hogy szép szellős lenne, és mondjuk még hely is lenne a hangkártyának vagy a tv-tunernek :D
    Direkt azért vettem atx lapot, és nem matx-et, hogy legen hely, de még így is szűkösen pakolgatják... Miért nincs olyan ház, ahol a táp elől van, a hdd-k alatt? Jó, necces lenne kivezetni hátra a vezetéket, de nem lehetetlen, és egy hosszabb alaplapba minden beleférne ami csak kell :D

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák