Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

    Először is, megjött a "komolyabb" deszka a gépembe (GA-970A-D3->UD3P), kicsit macerás volt, mert újra kellett rakni a rendszert, nem tetszett valami neki :F . Másodszor eladtam a 2x2 Gb ramomat, most kb egy hétig 2 Gb-al erőlködik, még netezni is alig tudok, de majd jön a KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX16C9B1BK2/8 RAM, hozzá egy THERMALRIGHT Macho 120 hűtő, meg remélem egy Asgard Pro is végre.

    Kérdésem lenne, hogy lehet, megérett egy SSD vételre, sőt kettőre is. Vagyis egyet nekem kéne beszerezni, egyet meg talán havernak tudnék ajánlani ( egy jó kis komoly gépe van (asszem'), i7-2600K meg HD6950-es karija, meg vagy 3 HDD-je), mert a Win 7 élményindexe csak merevlemezre adott 5,9-et (a többi 7,5 fölött).

    Neki elég lenne egy Win 7 rendszerhez, de én hajlamos vagyok duál boot-ot csinálni. Vagyis egy Win 7 mellé felraknék egy Win 8 at vagy esetleg az új SteamOS-t kipróbálnám. Milyen SSD-t tudtok ajánlani?

    Előre is köszi a válaszokat!

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák