Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsike10

    csendes tag

    Üdv.
    Szeretném leszögezni hogy , szégyenlem magam és bánt a dolog (nem tudom miért csináltam ) ezért is írok.
    Ez , igazából az én gépem és csak szerettem volna meg tudni hogy milyenre sikerült , és pártatlan véleményt szerettem volna. Bő egy éven keresztül gyűjtögettem a pénzt fizetésből élő ember vagyok így nehéz volt össze gyűjteni a zsét ( nem sajnáltatni akarom magam csak mesélem ) Ez egy Athlon 7750 9500gt től jutottam el idáig ,csak most már a családi béke van veszélybe mert sokat ezzel foglalkozom , ezért kérdeztem meg ( sajnálom hogy így ) milyen lett a gépes mert most már muszáj le állnom legalább jó darabig. Minden alkatrészt hosszas megbeszélések előzték meg a megfelelő topikokban ,tehát mindent itt ajánlottak igaz hogy nem egyszerre hanem egyenként.
    Az összeget azért írtam mert minden hardvert netto áron tudtam beszerezni ( kivéve a procit az 15k volt , aki eladta azt hitte rossz de nem és van rá számlás gari ) egy kedves barátom révén.
    Még egyszer elnézést kérek a kegyes csalásért MeaCulpa és a hosszú magyarázkodásért . :B :B :B

Új hozzászólás Aktív témák