2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, barebone, szerver  »  Milyen asztali gépet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-07-21 22:41:36

GAMEPOD.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Mindenkinek, aki tanácsot szeretne gépvásárláshoz. Mielőtt kérdezel, ezeket gondold végig, és a lehető legrészletesebben próbáld meg leírni a kérdéseddel együtt:

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
4. Mennyi a kereted rá?
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

A részletekről és kockázatokról kérem érdeklődjön háziorvosánál, vagy nyissa le az Összefoglaló további részét! :)

Ha notebookra van szükséged, nem pedig asztali gépre: Milyen notebookot vegyek?

Összefoglaló kinyitása ▼

(#49) KAMELOT válasza execute93 (#26) üzenetére

KAMELOT
(PH! félisten)

Nyugodtan vegyél mellé HD6950-et. Későbbiekben meg válts mindeképpen i5-2500K-ra.

(#48) balpis: gondoltam későbbiekben a fórumtárs szeretne SLI rendszert. Másik meg ,hogy 12V-os ágon 4x 18A.
Azért is írtam mert én érgebben kérdeztem tápos topikban ,hogy a tápom el e bírja a HD6950-et. Azt írták ,hogy jobb lenne erősebb táp. Na msot az enyém 2x 12V-os ág 18A 18A összesen 36A leadására képes. És ehhez írták nekem ott ,hogy fogja bírni éppen.
Inkább jobb picivel erőssebb tápot venni ,mint kisebbet.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 8CORE - 4K

Útvonal

Fórumok  »  PC, barebone, szerver  »  Milyen asztali gépet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.