Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Szomszéd szeretne új gépet venni, és engem kért meg, hogy segítsek neki ebben. Jelenleg egy Celeron D-t használnak, tehát minden nagy ugrás lesz számukra.
    Részükről általános felhasználáson kívül másról nem lesz szó, netezés, szövegszerkesztés, videók nézése, kisebb gépigényű programok futtatása (pl nyelvlecke). A lányuk viszont most ér abba a korba, hogy játszana a gépen ezzel-azzal, és kérték, hogy olyan gép legyen, ami viszi zökkenőmentesen a Sims 3-at. Annak a gépigényét ahogy néztem nem túl durva, de célszerű lenne nem egy épp-épp elegendő gépet kihozni hozzá, mert pár évig nem szeretnének majd rákölteni.
    Alkatrészekből jóformán semmi nem átvihető, optikait meg esetleg sata HDD-t tudok nekik adni hozzá, mást nem. Tehát szükség lenne ezekre: alaplap, proci + hűtő, memória, vga, táp, ház.
    A monitoruk natív felbontása: 1280x1024.

    Keret nincs meghatározva, ő kérdezte, tőlem, hogy mennyit kellene félretenniük ilyen gép vásárlására. Viszont tudom, hogy nincsenek eleresztve, nagyon nincsenek, így az ár elsődleges szempont.

    Valami ilyesmi dologra gondoltam, kérlek ajánljatok nekem konfigokat becsült árral. Köszönöm! :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák