Új hozzászólás Aktív témák

  • knoxhu

    senior tag

    Sziasztok, szeretnék segítséget kérni.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok? Csak játék, multiplayer. Elsősorban Call of Duty és Warzone.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? Nincs ilyen.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? Komplett gépre van szükségem.
    4. Mennyi a kereted rá? Nem vagyok tisztában sajnos azzal, hogy mennyi a reális kerete az elvárásaimnak. Hosszútávra szeretnék gépet venni, ha belefér 400.000 Ft-ba akkor boldog vagyok, de maximum 500.000ig mennék el.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont) ASUS VG249Q, 1920x1080, 144 Hz, HDMI, Display Port, VGA (D-sub), Freesync támogatás.
    Ha a gép bírja, akkor ezt a jövőben szeretném fejleszteni, 27”, 2560 x 1440, 144 Hz monitorra.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nem vagyok elkötelezett és nincs speciális kérésem sem.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák