Új hozzászólás Aktív témák

  • kekigyu

    aktív tag

    Felteszem rendesen is a kérdést:

    Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Játékra is fogom használni, csak singleplayer. Filmnézés, home officeban távoli asztalon keresztül az irodai gép elérésére, néha videovágás alap szinten, alap 3D nyomtatás, szerkesztés.

    Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    SSD-k és winchesterek vannak, minden másra szükség van.

    Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Gépházra és tartalmára + monitorra. Billentyűzet, egér van.

    Mennyi a kereted rá?
    400k. 80k monitorra és 320k gépre.

    Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)

    Itt vagyok meglőve mivel monitorra is szükségem van. Amit szeretnék: 16:9, 27”, dönthető, állítható magasságú. 2560x1440 felbontás ( nem kell ivelt ). Max 75HZ képfrissítés. Amit nem tudok eldönteni, hogy G-sync vagy Freesnyc támogatás kell-e nekem.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Alapvetően Nvidia párti vagyok de ha az ár-érték arány indokolja AMD vonal is érdekes lehet.( Witcher 3 miatt az Nvidia felé húzás ) .

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák