Új hozzászólás Aktív témák

  • KovyZoly

    tag

    válasz dannyl #163287 üzenetére

    Nem tudom mennyi lesz az új infó, de lássuk

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Játékra használom, főleg multiplayer lövöldözős játékokra, PUBG, SW Battlefront II, Ring of Elysium, GTA V
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Kb. 8 éves gép lesz fejlesztve, amik adottak, noname ATX ház, Chieftec GP-450S táp, 3db HDD, 2db SSD, Gigabyte 1060 OC 3GB-os videókártya (tudom, ezután ez lesz a gyenge láncszem, de nincs 200e Ft a cseréjére)
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Processzor - az Intel 9600K-val barátkozom, azért "K", mert simát már nem forgalmaznak, az újabbak meg drágák, de ajánlást elfogadok
    Alaplap - Gigabyte Z390 D, ez már 3200MHz-es memóriafrekit tud, azt olvastam, hogy érezhető a javulás a 2666-hoz képest. 4db ram és min. 5db sata kell, más nem érdekel, nem kell, hogy csillivilli legyen, hogy világítson.
    Memória - a PUBG eléggé erőforrás igényes, így 32GB-ot szeretnék
    Táp - igazából nem szeretnék, remélem elég a meglévő
    Procihűtő - ha szükséges
    4. Mennyi a kereted rá?
    Kb. 170e a keret
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Full HD, 60Hz, DVI, HDMI, semmi extra
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt?
    Abszolút nem, de még az AMD-től sem zárkózom el
    Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Abszolút semmi, asztal alatt van, zárt, nem átlátszó házban, nem érdekel a külcsín, kizárólag a teljesítmény.

    Hát ennyi lenne, remélem jobban érthető így. :)

Új hozzászólás Aktív témák